به کدامیک از سازمان های زیر تعلق دارید؟

سازمان مربوطه را انتخاب کنید

تا به صفحه ثبت نام خود هدایت شوید
فرهنگیان شاغل و بازنشسته
بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی (به زودی)
بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری (به زودی)

ارائه تسهیلات دندانپزشکی به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی

تحریریه گلوریت تحریریه گلوریت خبر | یازدهم خرداد ۱۳۹۹
ارائه تسهیلات دندانپزشکی به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی

گلوریت به عنوان بزرگ‌ترین صندوق اعتباری سلامت کشور با همکاری بانک رفاه، شرکت رایتل و سازمان تأمین اجتماعی، ارائه خدمات دندانپزشکی و زیبایی را به تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و خانواده آنان در سراسر کشور آغاز کرد.
این خدمت رسانی در پی عقد قرارداد این شرکت با سازمان تأمین اجتماعی صورت می‌گیرد و طی آن گلوریت از این پس امکان برخورداری از خدمات دندانپزشکی و زیبایی را با امکان بازپرداخت اعتباری و اقساطی، برای این خانواده بزرگ 3.5 میلیون نفری فراهم خواهد کرد.
هم اکنون بیش از 100 کلینیک دندانپزشکی و زیبایی در سراسر کشور همکار گلوریت هستند که با پشت-سر گذاشتن بررسی‌ها و کیفیت‌ سنجی‌های چند مرحله‌ای و با تضمین کیفیت تجهیزات، مواد و خدمات انتخاب شده‌اند و از این پس به جامعه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی نیز ارائه خدمات خواهند کرد.
گفتنی است با توجه به بزرگی این خانواده، تاکنون امکان ارائه چنین تسهیلاتی به آنان فراهم نشده بود و این نخستین بار است که این پروژه رفاهی با هدف تکریم بازنشستگان، افزایش رفاه و ارتقای کیفیت زندگی از سوی سامانه امور رفاهی مشتریان سازمان تأمین اجتماعی تعریف شده و گلوریت نیز همکار این سازمان در برداشتن این قدم بزرگ خواهد بود.
کلیه بازنشستگان محترم سازمان تامین اجتماعی می توانند جهت ثبت نام به سامانه امور رفاهی مشتریان تامین اجتماعی به آدرس club.tamin.ir مراجعه فرمایند و بلافاصله پس از ثبت نام مراکز دندانپزشکی گلوریت آماده ارائه خدمات به ایشان خواهد بود.
در همین رابطه اقدامات لازم جهت ایجاد دسترسی مراکز به منظور اعتبارسنجی و ثبت خدمات در حال انجام بوده و به زودی در اختیار مراکز قرار خواهد گرفت و کلیه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی می توانند از تاریخ ۹۹/۴/۱ به کلیه مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد مراجعه کرده و با اقساط 6 ماهه بدون بهره از خدمات استفاده نمایند.

دیدگاه شما