به کدامیک از سازمان های زیر تعلق دارید؟

سازمان مربوطه را انتخاب کنید

تا به صفحه ثبت نام خود هدایت شوید
فرهنگیان شاغل و بازنشسته
بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی (به زودی)
بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری (به زودی)

پرسش های متداول

دسته بندی پرسش ها

پس از تکمیل اطلاعات، لیست مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد و مدارک لازم به شماره همراه ثبت شده ارسال می گردد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با مراکز، زمان مراجعه خود را تعیین و از خدمات دندانپزشکی استفاده فرمایید.
تعرفه، هزینه خدمات دندانپزشکی است که متناسب با مصوبه سندیکای بیمه گران ایران و سازمان نظام پزشکی بوده و در تمامی مراکز طرف قرارداد در کشور، یکسان می باشد. این تعرفه به طور متوسط ۲۰ تا ۳۰ درصد پایین تر از تعرفه آزاد مراکز در سطح کشور است.
طرح سلامت دهان و دندان که با همکاری اتحادیه فرهنگیان ایران برای فرهنگیان شاغل و بازنسشسته ارائه می شود، طرح کشوری بوده و در حال توسعه به کلیه استان های کشور می باشد. این طرح در حال حاضر در استان های تهران، البرز، اصفهان، قم، فارس و بوشهر اجرا گردیده و در سایر استان ها به زودی مراکز منتخب اطلاع رسانی خواهند شد.
شما در هر مراجعه ۲۰ درصد از هزینه خدمات را بر اساس تعرفه به صورت نقدی و مابقی را به صورت اقساطی با بازپرداخت حداکثر ۶ ماهه و بدون بهره پرداخت می نمایید. پرداخت ها به صورت کسر از حقوق بوده که توسط اتحادیه فرهنگیان ایران به نمایندگی از وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و نیازی به انجام تشریفات اداری از سوی شما نمی باشد.
تمامی خدمات دندانپزشکی از جمله زیبایی مانند لمینیت، بلیچینگ، ارتودنسی و ایمپلنت را می توان در مراکز طرف قرارداد گلوریت انجام داد. پیشنهاد تیم پزشکی گلوریت آن است که ابتدا خدمات پایه ای خود مانند ترمیم ها و درمان ریشه را انجام دهید و پس از آن برای خدمات زیبایی اقدام فرمایید.
تیم کارشناسی گلوریت که ارزیابان رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشند، بر روی تمامی خدمات انجام شده و هزینه های پرداخت شده نظارت دارند. شما می توانید پس از هر مراجعه با شرکت در نظر سنجی، گلوریت را در ارایه هرچه بهتر خدمات یاری نمایید.
تشخیص نحوه استفاده از خدمات بر عهده فرهنگی می باشد و وی می تواند از آن برای خانواده و یا نزدیکان خود استفاده نماید. لیکن توجه نمایید برای مراجعه اعضای خانواده، نیاز به حضور شخص فرهنگی در مرکز دندانپزشکی می باشد.
تمام سامانه ها و سایت های گلوریت پروتکل های امنیتی بین المللی شامل SSL را رعایت می کنند و از این رو با پایگاه های داده وزارت آموزش و پرورش تعامل سیستمی دارند.
بهترین راه گلوریت برای نظارت بر کیفیت خدمات در سراسر کشور، رادیولوژی های دندانی می باشد. شما با همکاری خود می توانید از کیفیت درمان خود اطمینان حاصل نمایید.
بله، کافی است مراتب را از هر طریق که صلاح می دانید به اطلاع واحد امور مشتریان گلوریت برسانید.
مدارک مورد نیاز از طریق پیامک ارسال می گردد لیکن فرهنگیان محترم به طور معمول می بایست فیش حقوقی ماه گذشته (نسبت به زمان مراجعه)، حکم کارگزینی سال جاری و کپی کارت ملی را به همراه داشته باشند.
مراکز طرف قرارداد گلوریت عموما مراکز خصوصی می باشند که همگی توسط تیم نظارتی گلوریت مورد ارزیابی قرار می گیرند. لیست مراکز در هر شهر پس از ثبت نام، از طریق پیامک ارسال می گردد.