به کدامیک از سازمان های زیر تعلق دارید؟

سازمان مربوطه را انتخاب کنید

تا به صفحه ثبت نام خود هدایت شوید
فرهنگیان شاغل و بازنشسته
بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی (به زودی)
بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری (به زودی)

فرهنگیان شاغل و بازنشسته

خدمات به فرهنگیان

خدمات به فرهنگیان

گلوریت مجموعه ای است که عهده دار ارائه خدمات سلامت شامل دندانپزشکی، چشم پزشکی، زیبایی و ... به خانواده بزرگ فرهنگیان شده است و به همین منظور امکان ارائه این خدمات را در بیش از 100 مرکز از بهترین و معتبرترین مراکز سراسر کشور، فراهم کرده است.

این تسهیلات با اعتبار 140 میلیون ریال سالانه به صورت 70 میلیون ریال برای هر 6 ماه و با امکان بازپرداخت اعتباری- اقساطی 6 ماهه بدون بهره است که به فرهنگیان شاغل و بازنشسته به همراه اعضای خانواده تعلق می¬گیرد.


تفاهم نامه و بخشنامه کشوری

گلوریت از سال 1397 ضمن عقد قرارداد با وزارت آموزش و پرورش، ارائه خدمات دندانپزشکی به تمامی فرهنگیان شاغل و بازنشسته و خانواده‌های آنان در سراسر کشور را آغاز کرده است.

براساس این قرارداد گلوریت متعهد شده است که شرایطی را فراهم کند که جامعه فرهنگیان در سراسر کشور بتوانند خدمات دندانپزشکی را در بهترین مراکز تأیید شده از نظر سطح کیفیت و استاندارد، به دور از تشریفات زمان‌بر اداری و با برخورداری از شرایط تسهیل شده در پرداخت، دریافت کنند.

مـزایای ثبت نام در گلوریت

ثبت نام رایگان

ثبت نام به صورت کاملا رایگان و بدون مراجعه حضوری

پرداخت اقساطی هزینه

پرداخت هزینه خدمات طی اقساط 6 ماهه و بدون بهره

دسترسی به مراکز درمانی

دسترسی به مراکز درمانی معتبر و ارزیابی شده در سراسر کشور

پرونده الکترونیکی سلامت

ایجاد پرونده الکترونیکی سلامت جهت بهبود کیفیت خدمات

خدمات سریع‌تر و ساده‌تر

بدون نیاز به ارائه معرفی نامه و یا تشریفات اداری

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره و پشتیبانی متخصصان و تیم باتجربه گلوریت

تعرفه های مشخص

ارائه خدمات طبق تعرفه مصوب بیمه های درمانی

نظارت بر خدمات

نظارت کارشناسان رسمی بیمه مرکزی و پزشکان همکار

فرایند ثبت نام

1
ثبت نام

بدون نیاز به هیچ گونه مراجعه حضوری، بصورت آنلاین و رایگان ثبت نام کنید.

2
بررسی و تایید اطلاعات

ثبت نام شما توسط سامانه آموزش و پرورش بررسی و تایید می‌گردد.

مراجعه به مراکز درمانی

شما می‌توانید بلافاصله پس از تایید ثبت‌نام به مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه فرمایید.

دسترسی سریع تر و ساده تر به خدمات

با ثبت نام در گلوریت، از خدمات درمانی ویژه ما بهره مند شوید

پرسش های متداول

پس از تکمیل اطلاعات، لیست مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد و مدارک لازم به شماره همراه ثبت شده ارسال می گردد. شما می توانید از طریق تماس تلفنی با مراکز، زمان مراجعه خود را تعیین و از خدمات دندانپزشکی استفاده فرمایید.
تعرفه، هزینه خدمات دندانپزشکی است که متناسب با مصوبه سندیکای بیمه گران ایران و سازمان نظام پزشکی بوده و در تمامی مراکز طرف قرارداد در کشور، یکسان می باشد. این تعرفه به طور متوسط ۲۰ تا ۳۰ درصد پایین تر از تعرفه آزاد مراکز در سطح کشور است.
طرح سلامت دهان و دندان که با همکاری اتحادیه فرهنگیان ایران برای فرهنگیان شاغل و بازنسشسته ارائه می شود، طرح کشوری بوده و در حال توسعه به کلیه استان های کشور می باشد. این طرح در حال حاضر در استان های تهران، البرز، اصفهان، قم، فارس و بوشهر اجرا گردیده و در سایر استان ها به زودی مراکز منتخب اطلاع رسانی خواهند شد.
شما در هر مراجعه ۲۰ درصد از هزینه خدمات را بر اساس تعرفه به صورت نقدی و مابقی را به صورت اقساطی با بازپرداخت حداکثر ۶ ماهه و بدون بهره پرداخت می نمایید. پرداخت ها به صورت کسر از حقوق بوده که توسط اتحادیه فرهنگیان ایران به نمایندگی از وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و نیازی به انجام تشریفات اداری از سوی شما نمی باشد.
تمامی خدمات دندانپزشکی از جمله زیبایی مانند لمینیت، بلیچینگ، ارتودنسی و ایمپلنت را می توان در مراکز طرف قرارداد گلوریت انجام داد. پیشنهاد تیم پزشکی گلوریت آن است که ابتدا خدمات پایه ای خود مانند ترمیم ها و درمان ریشه را انجام دهید و پس از آن برای خدمات زیبایی اقدام فرمایید.
تیم کارشناسی گلوریت که ارزیابان رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشند، بر روی تمامی خدمات انجام شده و هزینه های پرداخت شده نظارت دارند. شما می توانید پس از هر مراجعه با شرکت در نظر سنجی، گلوریت را در ارایه هرچه بهتر خدمات یاری نمایید.
تشخیص نحوه استفاده از خدمات بر عهده فرهنگی می باشد و وی می تواند از آن برای خانواده و یا نزدیکان خود استفاده نماید. لیکن توجه نمایید برای مراجعه اعضای خانواده، نیاز به حضور شخص فرهنگی در مرکز دندانپزشکی می باشد.
تمام سامانه ها و سایت های گلوریت پروتکل های امنیتی بین المللی شامل SSL را رعایت می کنند و از این رو با پایگاه های داده وزارت آموزش و پرورش تعامل سیستمی دارند.
بهترین راه گلوریت برای نظارت بر کیفیت خدمات در سراسر کشور، رادیولوژی های دندانی می باشد. شما با همکاری خود می توانید از کیفیت درمان خود اطمینان حاصل نمایید.
بله، کافی است مراتب را از هر طریق که صلاح می دانید به اطلاع واحد امور مشتریان گلوریت برسانید.
مدارک مورد نیاز از طریق پیامک ارسال می گردد لیکن فرهنگیان محترم به طور معمول می بایست فیش حقوقی ماه گذشته (نسبت به زمان مراجعه)، حکم کارگزینی سال جاری و کپی کارت ملی را به همراه داشته باشند.
مراکز طرف قرارداد گلوریت عموما مراکز خصوصی می باشند که همگی توسط تیم نظارتی گلوریت مورد ارزیابی قرار می گیرند. لیست مراکز در هر شهر پس از ثبت نام، از طریق پیامک ارسال می گردد.